Home Ciekawostki Czy tabletki Immunox to Nutrimex? Wielkie kłamstwo producentów!

Czy tabletki Immunox to Nutrimex? Wielkie kłamstwo producentów!

Czy tabletki Immunox to Nutrimex? Wielkie kłamstwo producentów!
0
0

Ostatnio na naszej stronie pojawił się obszerny artykuł dotyczący suplementów na odchudzanie Nutrimex. Okazało się, że nie byliśmy jedynymi, którzy zwęszyli tu oszustwo. Na tabletki Nutrimex spadła fala krytyki co na pewno nie przysporzyło im zbyt wielu klientów. Jak udało nam się dowiedzieć, firma postanowiła zmienić nazwę produktu z Nutrimex na Immunox i dalej oszukiwać biednych ludzi. Jednak cała kampania została przygotowana bardzo nieudolnie, dlatego bardzo łatwo jest wychwycić ten cały przekręt.

immunox tabletki

Tabletki Nutrimex pojawiły się jakiś czas temu jako niezawodny suplement diety na odchudzanie. Producent zachwalał tutaj unikalną recepturę oraz gwarantowane efekty. Niestety pojawiło się wiele krytycznych recenzji, które pokazały światu obłudę tego produktu. Większość składników było już w wielu, nic nie wartych suplementach diety. Dodatkowo, nigdy nie potwierdzono naukowo działanie odchudzające większości składników obu tych tabletek.

Tabletki Immunox i Nutrimex to to samo!

To, że tabletki Immunox i Nutrimex to to samo, zauważy każde dziecko. Producenci postanowili specjalnie się nie wysilać dlatego grafiki obu suplementów wyglądają zaskakująco podobnie. Podobnie jest z oficjalną stroną tabletek. Zmienione zostały jedynie zdjęcia fałszywych osób, które stosowały tabletki Nutrimex oraz Immunox oraz zdjęcie fałszywego ”specjalisty do spalania tkanki tłuszczowej”. Reszta słów została po prostu skopiowana i wklejona. Ponadto jak udało się ustalić we wcześniejszym artykule, Zbigniew Mazurkiewicz nie istnieje i nie jest ani doktorem ani specjalistą. Dlatego chyba możemy jednogłośnie stwierdzić, że Marcin Dobierzyński również jest wymyśloną przez producenta osobą, która ma wzbudzić wiarygodność wśród naiwnych ludzi.

immunox tabletki

Oczywiście wszystkie nieistniejące ”Laury Konsumenta” oraz certyfikaty jakości zostały tak samo wklejona jak w przypadku Nutrimex. Oczywiście wszystkie powyższe rzeczy wymyślono w celu uwiarygodnienia produktu. Tak samo jak opinie fałszywych ludzi na stronie Immunox. Są to zdjęcia wzięte przypadkiem z internetu, do których dorobiono ckliwą historię o odchudzaniu. Wszystkie opinie na stronie Immunox są FAŁSZYWE!

Producent natomiast usunął kłamstwo dotyczące badań produktu Nutrimex w Metabolic Institute w Waszyngtonie. Dlaczego? Czyżby producent zorientował się, że tak łatwo jest to sprawdzić. Ciekawe. Zdjęcia potwierdzające fakt, że tabletki Nutrimex lansowały się na Metabolic Institute mogą Państwo zobaczyć w naszym poprzednik artykule. KLIKNIJ TU!

Ważnym argumentem potwierdzającym słuszność stawianym zarzutom jest fakt, że zarówno tabletki Immunox jak i Nutrimex mają taki sam numer kontaktowy. Dzwoniąc pod numer podany na oficjalnych stronach obu tabletek, możecie zamówić sobie dwa różne produkty. Oczywiście cena Immunox jak i Nutrimex jest taka sama. Cena tabletek Immunox to 127 zł, oczywiście wcześniej przecenione z 275 zł.

immunox tabletki

Czy istnieją suplementy, które są wiarygodne i warto je kupić?

Rynek suplementów jest cały czas zaśmiecany nic nie wartymi produktami. Pośród 100 suplementów, które mają Wam pomóc schudnąć zadziała tylko jeden. Ciężko jest odnaleźć dobry jakościowo produkt z przyjacielskim podejściem do klienta.

W sieci można natomiast przeczytać bardzo dobre opinie o suplemencie Moring Slim Formula. Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ!

Please follow and like us: