Home Bez kategorii Wspaniała wiadomość! Czekolada na śniadanie może…

Wspaniała wiadomość! Czekolada na śniadanie może…

Wspaniała wiadomość! Czekolada na śniadanie może…
0
0

Według naukowców z Uniwersytetu w Tel Awiwie w Izraelu, jedzenie czekolady rano może pomóc ludziom lepiej funkcjonować. Istnieje powszechne przekonanie, że należy unikać spożywania czekolady na diecie, ale w rzeczywistości to czekolada pomaga schudnąć.

Z tego powodu naukowcy z nowojorskiego Uniwersytetu Syracuse przeprowadzili badanie, które objęło 968 uczestników w wieku 23–98 lat.

czekolada

Uczestnicy kontynuowali te same nawyki żywieniowe i rano spożywali czekoladę. Stwierdzono, że czekolada odgrywa ważną rolę w ich zdolnościach poznawczych.

Regularnie spożywana czekolada pomaga schudnąć, zwiększa poziom pamięci i poprawia abstrakcyjny i kreatywny sposób myślenia.

czekolada pomaga schudnąć

Wszyscy wiedzą, że ciało przekształca pierwszy posiłek w energię na cały dzień. Z tego powodu dlatego śniadanie ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia potrzebnej ilości energii.

Dlatego nie powinieneś martwić się spożywaniem czekolady, ponieważ może ona po prostu zmniejszyć talię.

Aby uzyskać wystarczającą ilość energii i podnieść poziom serotoniny, spożywaj czekoladę codziennie nie później niż o godzinie 9. Poczujesz się bardziej energiczny i będziesz działał lepiej.

Eksperci twierdzą, że ludzie, którzy jedzą wczesne śniadanie bogate w białka i węglowodany, nawet z deserem 500 kalorii, mogą stracić na wadze więcej niż ci, którzy spożywają mniej jedzenia na śniadanie w ciągu dnia.

Dlaczego zapewnia tak pozytywny wpływ na organizm?

Ponieważ jest bogata w flawonoidy, które znajdują się w produktach pochodzenia roślinnego i zawierają około 20 procent surowych ziaren kakaowych. Dodatkowo produkty bogate w flawonoidy to herbata, czerwone wino, jagody, winogrona i jabłka.

Dołącz tę pyszną przyjemność do śniadania, a zrobisz cuda dla swojej wagi, nastroju, mózgu i ogólnego stanu zdrowia.

Please follow and like us: