Home News Co Jarosław Kaczyński dał w prezencie ślubnym prezesowi TVP?

Co Jarosław Kaczyński dał w prezencie ślubnym prezesowi TVP?

Co Jarosław Kaczyński dał w prezencie ślubnym prezesowi TVP?
0
0

Tydzień temu w weekend, odbył się drugi ślub prezesa TVP – Jacka Kurskiego z Joanną Kurską. Ślub wywołał ogromną ilość komentarzy w internecie, ponieważ wcześniejsze małżeństwo polityka PiS zostało unieważnione. Na ceremoni weselnej pojawiło się wiele znanych osobistości, w tym prezes partii Prawo i Sprawiedliwość – Jarosław Kaczyński. Dziś do mediów wyszła informacja, co polityk postanowił podarować parze młodej w prezencie ślubnym!

jarosław kaczyński

Jacek Kurski i Joanna Kurska są małżeństwem 2 lat lecz status tego małżeństwa był dotychczas cywilny. Dopiero gdy Kościół katolicki unieważnił wcześniejsze małżeństwo, para mogła dopełnić wszelkich formalności kościelnych i stanąć na ślubnym kobiercu.

Ślub kościelny młodej pary odbył się w sobotę 18 lipca 2020 roku w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie.

– Miłość jest wszystkim, to miłość buduje nas każdego dnia. Jacek jest miłością mojego życia. […] Obydwoje z Jackiem jesteśmy z Gdańska, poznaliśmy się w Warszawie, a ślub wzięliśmy w Krakowie – powiedziała Joanna Kurska dla „Super Expressu”.

Ślub odbił się szerokim echem w mediach, a na ceremonii zjawiło się wiele znanych osobistości tj. Mariusz Błaszczalk – szef MON, Beata Szydło – była premier, Ryszard Terlecki – wicemarszałek sejmu, Adam Glapiński – prezes NBP oraz oczywiście Jarosław Kaczyński. Dziś do mediów wypłynęła informacja co prezezs PiS podarował młodej parze w prezencie! Jak informuje nas SuperExpress, prezes Prawa i Sprawiedliwości podarował parze młodej srebrną cukiernicę!

Please follow and like us: