Home Celebryci Celebrytka zfejkowała swoją śmierć! Fani w szoku! Kto tak robi?!

Celebrytka zfejkowała swoją śmierć! Fani w szoku! Kto tak robi?!

Celebrytka zfejkowała swoją śmierć! Fani w szoku! Kto tak robi?!
0
0

Esmeralda Godlewska to znana polska celebrytka, która zdobyła swoją popularność dzięki coverom piosenek. Covery te wykonywała wraz ze swoją siostrą Magdaleną, jednak po jakimś czasie siostry się poróżniły i każda poszła w swoją stronę. Kilka dni temu na Instagramie Esmeraldy pojawił się zaskakujący wpis informujący o jej śmierci!

celebrytka

Ostatnio w polskim show biznesie głośno jest o Esmeraldzie Godlewskiej. Celebrytka zmaga się z problemami psychicznymi, walczy o opiekę nad swoim dzieckiem i publicznie oskarża swoją siostrę o prostytucję! Ponadto gwiazda zapowiedziała, że pisze książkę, w której ujawni brudną prawdę na temat show biznesu i swojej siostry!

Celebrytka zfejkowała swoją śmierć?

Esmeralda Godlewska wstawiła czarno-białe zdjęcie na swoim Instagramie z informacją o swojej śmierci. Dodatkowo w ostatnich relacjach na InstaStory mówiła o depresji oraz wybaczała siostrze wszystkie krzywdy.

– Ostatnie złote myśli Esmeraldy. Osoba, która popełnia błędy w swoim życiu, ale potrafi wyciągnąć z nich wnioski, dla mnie okej – nie wiem jak dla Boga. Natomiast on to wszystko widzi, obserwuje. Jeśli jesteś tak naprawdę bogobojna i wstawiasz te posty. Nie potrafisz nic sama napisać od siebie, tylko kopiuj wklej z internetu… Troszeczkę intelektu. Niech Bóg ci wybaczy. Ja Ci wybaczam. – mówiła Esmeralda.

Następnie zamieściła czarno-białe zdjęcie z informacją o swojej śmierci!

– Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16.04.2021r. zmarła, w wieku 27 lat.
21 Kwietnia Monika obchodziłaby 28 urodziny. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności.

Świeć Panie Nad Jej Duszą [*]
Rodzinie zmarłej Moniki składamy serdeczne wyrazy współczucia i modlitewnego wsparcia w dniach żałoby – napisała celebrytka.

Siostry Esmeraldy zostały zasypane wiadomościami z zapytaniem czy to prawda? Magdalena Godlewska postanowiła zabrać głos w sprawie.

– Żyje… możecie iść spać spokojnie, ja też spróbuję, chociaż mam wyrwane serce – napisała Magdalena.

Jak się okazało, funkcjonariusze policji wraz z Magdaleną Godlewską postanowili sprawdzić co się dzieje z Esmeraldą. Na szczęście, celebrytka żyje a to wszystko okazało się nieśmiesznym żartem.

Please follow and like us: