Home News Bosak ogłasza radosną nowinę. Wiemy czy to chłopiec czy dziewczynka!

Bosak ogłasza radosną nowinę. Wiemy czy to chłopiec czy dziewczynka!

Bosak ogłasza radosną nowinę. Wiemy czy to chłopiec czy dziewczynka!
0
0

Krzysztof i Karina Bosakowie wzięli ślub w lutym 2020 roku podczas tuż przed kampanią prezydencką. Ich ślub obił się szerokim echem w tak naprawdę wszystkich mediach. Na ślubie pojawiła się cała rodzina, bliscy znajomi i ponadto działacze Konfederacji. Dziś, znany w szerokim gronie poseł Krzysztof Bosak ogłosił radosną nowinę, że wraz z małżonką spodziewają się potomka. Portale plotkarskie eksplodowały a do małżeństwa posypały się gratulacje.

bosak

Krzysztof Bosak to aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawanych polityków Konfederacji. Poseł jest aktywny w polityce od czasu osiągnięcia pełnoletności. Kto by się spodziewał, że w tak krótkim czasie zawojuje polską scenę polityczną oraz zostanie kandydatem na prezydenta.

Krzysztof Bosak przez całą kampanię prezydencką podkreślał, że według niego, podstawą małżeństwa jest posiadanie dziecka. Jednak nikt chyba nie spodziewał się, że para zdecyduje się tak szybko na swojego potomka.

– Zawieranie małżeństwa z intencją pozostania bezdzietnym jest sprzeczne z celem małżeństwa i jako postawa zła nie powinno być żadnym punktem odniesienia przy dyskusji o prawie i porządku społecznym – powiedział Krzysztof Bosak w jednym z wywiadów.

Plotki na temat ciąży zaczęły się pojawiać, kiedy polityk był gościem programu „Sedno sprawy” u Jacka Prusinowskiego. Polityk pojawił się tam wraz z małżonką a telewidzowie od razu zauważyli zaokrąglony brzuszek Kariny Bosak. W mediach od razu zawrzało od plotek a Krzysztof Bosak postanowił nie trzymać już wszystkich w niepewności.

– Tak, to prawda, moja żona jest w ciąży. To już siódmy miesiąc! Małżonka czuje się dobrze. Będzie chłopiec, ale imienia jeszcze nie wybraliśmy. Jako przyszły ojciec jestem bardzo szczęśliwy – potwierdził polityk.

Please follow and like us: