Home Celebryci Beata Tadla wyszła za mąż! Kim jest jej wybranek?

Beata Tadla wyszła za mąż! Kim jest jej wybranek?

Beata Tadla wyszła za mąż! Kim jest jej wybranek?
0
0

Kilka dni temu, media obiegła radosna nowina o ślubie znanej dziennikarki Beaty Tadli. Teraz młoda para wyjeżdża w upragnioną podróż poślubną. W rozmowie z jednym z tygodników, prezenterka telewizyjna zdradziła, gdzie wybierają się wraz z mężem.

beata tadla

Beata Tadla w jednym z wywiadów zdradziła, gdzie wyjeżdża w podróż poślubną. Para wybiera się na jedną z najpiękniejszych wysp na całym świecie czyli Malediwy. Nowożeńcy spędzą tam aż 10 dni. Dodatkowo kobieta zapewniła, że będzie skrupulatnie dokumentować całą podróż na instagramie.

BEATA TADLA STRACIŁA CAŁY DOROBEK W MINUTĘ!

Dziennikarka wzięła ślub 16 lutego 2021 roku a jej mężem został stojący jednak z boku od blasku jupiterów, mężczyzna o imieniu Michał. Ceremonia odbyła się w pałacu ślubów na warszawskiej Starówce w kameralnym rodzinnym gronie. Jak się jednak okazuje, początkowo para miała wziąć ślub w czeskiej Pradze, nie przewidziała niestety wcześniej pandemii.

Kobieta poinformowała swoich fanów o ślubie za pośrednictwem Instagrama.

– Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami – napisała dziennikarka.

Dodatkowo jak się okazuje, na ślubie pojawił się były mąż dziennikarki, Jan Kietliński. Mężczyzna dokumentował całe wydarzenie na swojej instagramowej relacji. Na ostatnim zdjęciu złożył życzenia Młodej Parze.

– Wszystkiego dobrego dla młodej pary – napisał Jan Kietliński.

Please follow and like us: