Home Celebryci Anna Wendzikowska topless! Aktorka pokazała…!

Anna Wendzikowska topless! Aktorka pokazała…!

Anna Wendzikowska topless! Aktorka pokazała…!
0
0

Anna Wendzikowska to dziennikarka, która od lat pracuje w słynnej stacji TVN, prowadząc tam program śniadaniowy ,,Dzień Dobry TVN”. Dodatkowo dziennikarka może pochwalić się karierą aktorską. Zadebiutowała w 2001 r. w serialu ,,Lokatorzy”, lecz najbardziej znana jest z roli Moniki z ,,M jak miłość”. Ostatnio Ania, zaczęła pokazywać na swoim instagramie więcej swojego życia prywatnego, a co za tym idzie – więcej intymnych zdjęć. Jednak tego chyba żaden z nas się nie spodziewał. Ostatnio Anna Wendzikowska opublikowała zdjęcie swoich pośladków co wywołało skrajne reakcje internautów. Tym razem, nie bacząc na opinię hejterów, Anna Wendzikowska wstawiła zdjęcie topless na swój profil na Instagram, z 101 piętra seulskiego hotelu!

anna wendzikowska topless

Jak się okazuje Anna Wendzikowska uwielbia podróżować. Ma na swoim koncie wizyty w kilkudziesięciu krajach całego świata. Tym razem dziennikarka postanowiła pojechać na wypoczynek do Seulu. Widok ze 101 piętra seulskiego, luksusowego hotelu jest naprawdę niczego sobie, jednak nie do porównania Anną Wendzikowską, która na zdjęciu pozuje topless w basenie.

W komentarzach zasypano aktorkę komplementami i pozdrowieniami:

anna wendzikowska topless

– Aniu, dzięki Tobie powróciły moje najcudowniejsze wspomnienia z pobytu w Seulu i wzrósł apetyt na więcej. Z pewnością wybiorę się tam ponownie. Dziękuję.

– Myślę, że każda kobieta marzy o takim relaksie i tak zmysłowym zdjęciu. Gratulacje.

– Muszę szczerze wyznać, zazdroszczę.

– Pięknie. Podobnie jak wszystkie zdjęcia na Pani profilu!

Jak się okazuje, Ania oprócz walorów wizualnych, zainspirowała swoich obserwatorów do zwiedzenia Korei Południowej.

Dodatkowo, warto dodać, że Anna Wendzikowska, wstawiła zdjęcie topless, na swoim profilu na Instagram, parę dni po tym jak spadł na nią hejt, za opublikowanie zdjęć swoich pośladków. Dlatego, gratulujemy Ani za odwagę i życzymy więcej takich podróży i zdjęć.

Please follow and like us: