Home Celebryci Anna Cieślak komentuje aferę szczepionkową!

Anna Cieślak komentuje aferę szczepionkową!

Anna Cieślak komentuje aferę szczepionkową!
0
0

Znana aktorka Anna Cieślak, wraz z wieloma aktorami przyjęła szczepionkę na koronawirusa poza wcześniej ustaloną kolejnością. Niestety nie spotkało się to z pozytywną reakcją polskiego społeczeństwa. Dlatego aktorka jest teraz nieustannie krytykowna na niemal wszystkich mediach społecznościowych. Co jednak do powiedzenia na ten temat ma sama aktorka?

anna cieślak

Szczepienia polskich aktorów poza kolejką wzbudziły ogromne kontrowersje w polskim społeczeństwie. Do zaszczepionych gwiazd należą takie osoby jak: Leszek Miller, Krystyna Janda, Andrzej Seweryn, Wiktor Zborowski i Edward Miszczak. Teraz gwiazdy muszą się tłumaczyć przed Polakami w telewzjach oraz mediach społecznościowych.

Dyrektor programowy TVN – Edward Miszczak – dodatkowo partner Anny Cieslak, tak powiedział o zaistniałej sytuacji.

– Zostałem powiadomiony przez szpital, w którym kiedyś byłem leczony, że jest możliwość wzięcia szczepionki (…). Mam 65 lat i liczne choroby współistniejące i zdecydowałem się skorzystać, będąc przekonanym, że to część akcji proszczepionkowej – stwierdził Edward Miszczak

Szybko ujawniono, że wraz z Edwardem Miszczakiem, Anna Cieślak również podała się szczepieniom. Aktorka długo nie odnosiła się do stawianych zarzutów, jednak finalnie wystosowała oficjalne oświadczenie przez instagrama.

– Otrzymałam propozycję i poddałam się szczepieniu w ramach promocji szczepień przeciw COVID-19. Nie pierwszy raz miałam szansę zaangażowanie się w ważną akcję prospołeczną. Wiedząc, jak wielu Polaków obawia się szczepionki, chciałabym dać świadectwo swojego zaufania do jej bezpieczeństwa. Wierzę naukowcom i lekarzom, którzy zalecają szczepienia jako bezpieczną i skuteczną drogę do pokonania pandemii i powrotu do normalności – napisała Anna Cieslak.

Please follow and like us: