Home News Anja Rubik szczerze o ministrze Czarnku! OSTRO!

Anja Rubik szczerze o ministrze Czarnku! OSTRO!

Anja Rubik szczerze o ministrze Czarnku! OSTRO!
0
0

Anja Rubik to polska modelka, która od lat próbuje zapewnić młodym osobom rzetelną edukację seksualną. Kobieta od lat próbuje wprowadzić ją do programu nauczania a założona przez nią fundacja, wydała non-profit podręcznik o edukacji seksualnej. W ostatnim wywiadzie modelka opowiedziała o swoim najnowszym projekcie a dodatkowo. Ponadto nie omieszkała skrytykować obecnego ministra edukacji – Przemysława Czarnka.

anja rubik

W ostatnim wywiadzie z portalem Pudelek Anja Rubik opowiedziała o swoim najbliższym projekcie, który realizuje z pomocą fundacji SEXED.pl. Do projektu może dołączyć absolutnie każdy, kto popiera włączenie edukacji seksualnej do obecnego programu nauczania. Jedyne co trzeba zrobić to zrobić sobie zdjęcie twarzy na białym tle i przesłać je z odpowiednią zgodą na użycie wizerunku. Z przesłanych zdjęć modelka ma zamiar wykonać ogromną ”instalację”, która zawiśnie 18 września br. na dachu Sali Kongresowej oraz na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Ponadto, co warto podkreślić, projekt jest pod patronatem Prezydenta m.st Warszawa – Rafała Trzaskowskiego.

– Każdy, kto zgadza się z tym, że mamy prawo do edukacji seksualnej może dołączyć i zostać częścią tej instalacji, którą będziemy tworzyć. Nikt jeszcze czegoś takiego nie robił. (…) Gorąco zachęcam, żeby ludzie robili sobie zdjęcie i dołączali do naszej akcji. Jest to bardzo proste. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie na białym tłem i wysłanie nam maila. Te wszystkie akcje mają znacznie – mówiła Anja Rubik.

Następnie modelka odniosła się do obecnego ministra edukacji – Przemysława Czarnka. Rubik twierdzi, że on sam powinien bardziej zaznajomić się z tematem edukacji seksualnej. Ponadto według modelki, z ust ministra często padają słowa, które mijają się z rzeczywistością.

– Minister Przemysław Czarnek musi przejść przez swoją edukację seksualną. To, co mówi, nie ma żadnego sensu. To brak świadomości i styczności z rzeczywistością. To jest bardzo smutne – powiedziała Anja Rubik.

Please follow and like us: