Home Celebryci Andrzej Piaseczny usuwa negatywne komentarze!

Andrzej Piaseczny usuwa negatywne komentarze!

Andrzej Piaseczny usuwa negatywne komentarze!
0
0

Andrzej Piaseczny poinformował swoich fanów na swoim InstaStories, że zaszczepił się przeciw COVID-19. Z tego powodu na muzyka spadła ogromna fala hejtu w komentarzach. Muzyk jednak stwierdził, że nie będzie sobie pozwalał na hejt i zdecydował się usuwać wszystkie obraźliwe komentarze.

andrzej piaseczny

Andrzej Piaseczny niezwykle ciężko przeszedł zakażenie koronawirusem. Muzyk wylądował w szpitalu, gdzie podłączono go do aparatury podtrzymującej oddychanie. Finalnie jednak udało mu się pokonać wirusa.

Andrzej Piaseczny zaszczepił się przeciw COVID-19!

Kilka dni temu muzyk poinformował swoich fanów za pomocą Instagrama, że zaszczepił się przeciw koronawirusowi. Nie spodobało się to jednak pewnej grupie jego obserwujących, przez pod jego zdjęciami pojawiła się masa obraźliwych komentarzy. Muzyk zdecydował się usuwać wszystkie negatywne komentarze i opublikował na swoim Facebooku oficjalne oświadczenie.

– Wczoraj zwrócono mi uwagę na to, że mój profil na Instagramie był przyjemnym i uśmiechniętym miejscem. A po tym, jak opublikowałem zdjęcie ze szczepienia, stał się zdecydowanie mniej przyjemny, a temperatura różnego rodzaju sporów przekroczyła granice przyzwoitości i chciałbym, żeby profil był znów przyjemnym miejscem – mówił Andrzej Piaseczny.

Muzyk zaznaczył, żena jego Instagramie nie ma miejsca na hejt i złe emocje. Dlatego też, wokalista zdecydował się usuwać obraźliwe komentarze.

– Każdy z nas ma prawo do tego, będąc osobą publiczną, aby wybierać sobie towarzystwo, żeby gromadzić się wśród ludzi, którzy dzielą światopogląd (…) spostrzeżenia natury społeczno-politycznej. To nie znaczy, że niemile widziane są osoby, które mają inne myśli, nie mniej jednak już nie tylko obelgi czy używanie słów obraźliwych, ale uporczywe obstawanie przy zbyt dużej temperaturze dyskusji nie jest czymś, co mnie interesuje – kontynuował piosenkarz.

Piaseczny podkreślił, że nie ma nie przeciwko konstruktywnej krytyce, jednak nie zamierza pozwolić sobie na kierowanie obelg w jego stronę.

– Dlatego zdecydowałem się na to, żeby powiedzieć wam, że od dziś to miejsce na pewno będzie ponownie uśmiechnięte. Powtarzam, to nie znaczy, że nie będzie można wyrażać innych opinii. Ale jeśli one będę forsowane w sposób uporczywy lub też formowane oskarżycielsko, lub zawierające obelgi (…) komentarze będę usuwane. Ci którzy będą powtarzali te próby zachowywania się w podobny sposób, będą z mojego profilu usuwani – dodał na sam koniec.

Please follow and like us: