Home Celebryci Andrzej Chyra posprząta Wam mieszkanie za 8 tysięcy!

Andrzej Chyra posprząta Wam mieszkanie za 8 tysięcy!

Andrzej Chyra posprząta Wam mieszkanie za 8 tysięcy!
0
0

Cały czas trwa licytacja dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. W ten sposób możemy wygrać np. kolację z Cezarym Pazurą i jego żoną. Niezwykłą kreatywnością wykazał się Andrzej Chyra, który wystawił na licytację pewną usługę. Aktor ma zamiar wykonać ją osobiście, sprawdźmy jednak o jakiej usłudze jest tutaj mowa.

andrzej chyra

Jak wiadomo, co roku WOŚP organizuje licytację, na której możemy wygrać rzeczy, których raczej nigdzie indziej nie dostaniemy. Finał 29 edycji WOŚP ma odbyć się 31 stycznia a zebrane pieniądze zostaną przekazane na dziecięcą laryngologie. Co roku do akcji włączają się celebryci, którzy wystawiają na aukcję przeróżne przedmioty. Andrzej Chyra również postanowił wziąć udział w akcji i na licytację wystawił…posprzątanie mieszkania wygranego.

– W tym roku chciałbym, abyście państwo zlicytowali moje sprzątanie państwa mieszkania. Myślę, że poradzę sobie w każdych warunkach, więc jeżeli macie państwo na to ochotę, żeby wysprzątać im mieszkanie, to po prostu proponujcie odpowiednie kwoty. Myślę, że będziemy musieli poczekać, aż warunki epidemiologiczne będą takie, żeby pozwoliły na to – powiedział Andrzej Chyra

Aktor oczywiście ma świadomość, że ciężko będzie to zorganizować z uwagi na pandemię, jednak ma nadzieję, że niedługo uda mu się dotrzymać danego słowa. Na ten moment usługa aktora została wylicytowana na 8500 zł!

Jeśli chcesz wesprzeć zbiórkę WOŚP, wejdź na stronę  www.rzeczyodserca.pl a może znajdziesz coś dla siebie do licytacji!

Please follow and like us: