Home Celebryci Aleksandra Domańska w ciąży! Aktorka pokazała…

Aleksandra Domańska w ciąży! Aktorka pokazała…

Aleksandra Domańska w ciąży! Aktorka pokazała…
0
0

Znana polska aktorka, Aleksandra Domańska wyznała przez swoje social media, że spodziewa się potomka. Na instagramie aktorki spadły komentarze z gratulacjami i pytaniami odnośnie płci dziecka. Kogo spodziewa się Aleksandra Domańska?

aleksandra domańska

Plotki o tym, że Aleksandra Domańska jest w ciąży, krążą od kwietnia bieżącego roku. Aktorka jednak przez cały ten czas nie zdobyła się na żadne potwierdzenie tych ekscytujących informacji.

Warto też przypomnieć, że przez ostatnie miesiące, artystka borykała się z kryzysem weny, jednak nikt się nie spodziewał, co jest tego powodem. Na pytania fanów czy wszystko z aktorką w porządku, Aleksandra Domańska odpowiedziała: ”Nie mam nic do powiedzenia. Nic. Zero weny. Zero kreatywności. Naaaadaaaa”.

Jednak chwilę później aktorka dodała post, w którym przekazała oficjalnie cudowną nowinę.

– Na początku przyglądałam się temu z zaciekawieniem, czekając, aż ten moment minie. No bo minie myślałam wtedy, MINIE. Muszę po prostu odpocząć. Nigdy tego nie robiłam, więc przyszedł czas. Ale LUDZIE JEDYNI ON NIE MIJA! TERAZ? Teraz myślę sobie »what the kura fck«. Gdzie moje pomysły? Gdzie jakaś twórczość proszę ja Ciebie. Czy zawsze zostanę już taka? O Bogini jeszcze 2 lata temu wymyślałam i montowałam i to było dobre i miłe i jasne. CO DZIEJE SIĘ PYTAM SIĘ I CZY KTOŚ TU JESZCZE TAK MA? ZŁOTE RADY? SŁOWA OTUCHY? CZY MOŻE CIĄŻA MA TO DO SIEBIE? MÓWCIE MI! – napisała Aleksandra Domańska.

Wiele koleżanek, które niedawno zostały mamami, pogratulowało aktorce.

– Wiadomix, że w ciąży tak jest. Do dziś pamiętam słowa mojej terapeutki, kiedy byłam pierwszy raz w ciąży. „Energia jest gdzie indziej”. Gorzej, że ja mam doświadczenie, że to nie wraca. Albo raczej wraca, ale w zupełnie innej postaci. Nieznanej, niezbadanej, czyli trudniejszej jakby nie patrzeć. Nowa normalnoś” – skomentowała Aleksandra Hamkało.

– Oczywiście, że to ciąża – dodała Lara Gessler.

Please follow and like us: