Home Celebryci Aktor serialu ”13 posterunek” będzie uczył jeździć na nartach!

Aktor serialu ”13 posterunek” będzie uczył jeździć na nartach!

Aktor serialu ”13 posterunek” będzie uczył jeździć na nartach!
0
0

Piotr Zelt jest praktycznie polskim Arnoldem Schwarzeneggerem. Aktor od lat zachwyca nas swoim udziałem w wielu filmach i serialach jednak do czasu. Zelt ostatnio ogłosił na swoim instagramie, że postanowił się przebranżowić. Aktor postanowił zarabiać pieniądze ze swojej ogromnej pasji do sportu. W jednym z wywiadów zdradził fanom na jaką dyscyplinę postawił.

aktor

Pandemia koronawirusa nie wpływa zbyt dobrze na portfele artystów. Spora ilość czasu wolnego i finanse sprawiają, że wielu aktorów decyduje się przebranżowić na ten trudny czas. Jednym z nich jest polski Arnold SSchwarzenegger, czyli Piotr Zelt.

Gwiazdor polskiego sitcomu ”13 posterunek” zdradził w wywiadzie, że postanowił przez jakiś czas wykorzystać swoje umiejętności i uczyć ludzi jazdy na nartach. Jak się okazuje aktor skończył odpowiedni kurs i przez najbliższy czas będzie pracował jako instruktor narciarski. Stoki są obecnie zamknięte, jednak Zelt ma głęboką nadzieję na ponowne ich otwarcie już w lutym.

W wywiadzie wyjaśnił, że na nartach nauczył się jeździć już w wieku 5 lat!

– Na nartach jeżdżę od piątego roku życia i kocham ten sport. Miałem więc więcej czasu i postanowiłem znaleźć nowe. To pomysł na to, żeby nie zwariować w trudnych czasach i zarobić na życie, bo glazury nie umiem układać – powiedział aktor.

Dodatkowo na swoim instagramie pokazał fanom „Indeks szkoleń i praktyk w sportach śnieżnych” sygnowany przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego.

Panu Piotrowi życzymy powodzenia oraz otwartych stoków już w lutym!

Please follow and like us: