Home Celebryci Agnieszka Włodarczyk urodziła…syna! Gratulujemy!

Agnieszka Włodarczyk urodziła…syna! Gratulujemy!

Agnieszka Włodarczyk urodziła…syna! Gratulujemy!
0
0

Agnieszka Włodarczyk kilka dni temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka na swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie ze swoim nowonarodzonym synem Milanem, i dodatkowo opowiedziała o przebiegu porodu. Ponadto zdradziła, dlaczego zdecydowała się na poród w państwowym szpitalu.

agnieszka włodarczyk

Kilka dni temu na świat przyszło pierwsze dziecko Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. Aktorka pokazała syna przez swoje media społecznościowe i zdradziła jak dała mu na imię (Milan). Przy okazji, Agnieszka Włodarczyk postanowiła opowiedzieć kilka szczegółów na temat porodu i dlaczego postanowiła urodzić w państwowym szpitalu.

AGNIESZKA WŁODARCZYK KOMENTUJE WYPADEK SWOJEGO PARTNERA!

– Od czego by tu zacząć… Hmm może od tego, w jaki sposób wybrałam szpital i czym się kierowałam. Pewnie zastanawiacie się, czy nie chciałam rodzić w szpitalu prywatnym, otóż owszem przeszło mi to przez głowę, ale po rozmowie z lekarzem prowadzącym (…) po tym, jak pokazał mi, jak wygląda oddział położniczy na Kasprzaka, pomyślałam: ”Czego chcieć więcej…” – napisała na swoim Instagramie Agnieszka Włodarczyk.

Według aktorki wszystko co jej było potrzebne, znajdowało się właśnie w państwowym szpitalu.

– A jakby cokolwiek działo się z maluszkiem, to na miejscu są też najlepsi specjaliści i sprzęt, który może uratować życie. Nie ukrywam, że to mega ważne. Lekarze, pielęgniarki, położne, doradcy laktacyjni, panie salowe – wszyscy niesamowicie pomocni, uprzejmi, uśmiechnięci, fenomenalni! Czułam się jak w domu. Dziękuję z całego serca całemu personelowi medycznemu za opiekę nade mną i naszym Milusiem. Jeśli przyjdzie nam do głowy jeszcze powiększyć rodzinę, z pewnością wrócimy do Was – kontynuowała aktorka.

Na koniec kobiet podziękowała lekarzom oraz wszystkim pracownikom szpitala, którzy ją wspierali i pomogli.

Please follow and like us: