Home Celebryci Agnieszka Kaczorowska urodziła słodką dziewczynkę! Zobaczcie jak wygląda!

Agnieszka Kaczorowska urodziła słodką dziewczynkę! Zobaczcie jak wygląda!

Agnieszka Kaczorowska urodziła słodką dziewczynkę! Zobaczcie jak wygląda!
0
0

Znana polska aktorka, Agnieszka Kaczorowska-Pela pochwaliła się na Instagramie swoim drugim potomkiem. Kobieta zdradziła, że dziewczynka ma na imię Gabriela i a jak powiedziała aktorka, czuje się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa.

agnieszka kaczorowska

Na samym początku roku, Agnieszka Kaczorowska-Pela poinformowała przez swoje media społecznościowe o drugiej ciąży. Od tego czasu, aktorka cały czas dodawała zdjęcia, gdzie prezentowała swój ciążowy brzuszek. Następnie, kilka miesięcy później okazało się, że para spodziewa się dziewczynki, której dadzą na imię Gabriela. Natomiast w czerwcu mogliśmy zobaczyć aktorkę z jej koleżankami na ”baby shower”.

AGNIESZKA KACZOROWSKA SZCZERZE O SWOIM DZIECIŃSTWIE

Kilka dni temu, nadszedł dla aktorki czas rozwiązania o czym poinformowała obserwujących na Instagramie. Kobieta dodatkowo wstawiła zdjęcie, gdzie pokazała swoją córkę tuż po porodzie.

– Trzymam w rękach kolejny cud życia! To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż dwa lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród. po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! Maćku Pelo, rządzisz! Aniu, choć nasze drogi zeszły się trochę w ostatniej chwili, to z położną z taką mocą, można zdobywać cały kosmos! Dziękuję, że byłaś przy naszej rodzince w tej ważnej chwili i poprowadziłaś nas bezbłędnie! Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny to obłędne miejsce na piękny naturalny poród. Dziękuję całemu personelowi oraz dyrekcji szpitala za opiekę w iście domowej atmosferze. Natura jest niesamowita. A kobieta jest siłą! Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie – napisała aktorka.

Aktorka urodziła córeczkę w warszawskim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny.

Please follow and like us: