Home Bez kategorii Agnieszka Chylińska obchodzi Dzień Matki! Wzruszający wpis!

Agnieszka Chylińska obchodzi Dzień Matki! Wzruszający wpis!

Agnieszka Chylińska obchodzi Dzień Matki! Wzruszający wpis!
0
0

Tuż przed dniem Matki, Agnieszka Chylińska wstawiła niezwykle osobisty wpis na swojego Instagrama. Piosenkarka opowiedziała o trudach macierzyństwa jakim musiała stawić czoła. Jak wspomniała, ten czas był ”brutalnym strzałem w jej egoizm”. Ponadto piosenkarka stwierdziła, że w tym czasie jej życie zmieniło się o 180 stopni.

agnieszka chylińska

Agnieszka Chylińska dziś obchodzi dziś dzień Matki. Wokalistka jest bowiem matką trójki wspaniałych dzieci. Dzień przed tym dniem, piosenkarka zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie na swoim Instagramie.

AGNIESZKA CHYLIŃSKA ROZLICZA FAŁSZYWYCH PRZYJACIÓŁ!

– Macierzyństwo miało być dla mnie kolejnym sukcesem, rolą w którą wejdę instynktownie, z radością, zapałem i pewnością siebie. Etapem idealnie wklejonym do mojego ówczesnego życia, gdzie miało być »doklejone« do bieżących spraw jak rodzaj pluszowej przybudówki – zaczęła Agnieszka Chylińska.

Ponadto wokalistka wyznała, że czas macierzyństwa był czasem zmiany priorytetów i przewartościowania pewnych rzeczy.

– Okazało się brutalnym strzałem w mój egoizm, w wieczne dogadzanie sobie w myśl zasady »bo ja zawsze miałam ciężko«… Musiałam umrzeć, a wraz ze mną wszystko, w co wówczas wierzyłam. Byłam w tym procesie bardzo osamotniona, pogubiona… – kontynuowała kobieta.

Ostatecznie jednak artystka uważa, że macierzyństwo to najpiękniejsza rzecz jaka może się wydarzyć w życiu kobiety.

– Dzisiaj mogę powiedzieć, że macierzyństwo mnie uratowało, pomogło odnaleźć w sobie pokłady miłości, o której istnienie siebie samej nie podejrzewałam. Ale to moja historia i mój proces. Proces, który cały czas trwa… – zakończyła jurorka programu ”Mam Talent”.

Please follow and like us: